Спільнота власників

Оренда квартир та приміщень Івано-Франківськ від власників

В цій статті хочемо вам розповісти, як написати оголошення про здачу квартири настільки зрозуміло і правильно, щоб на вашу пропозицію не тільки швидко, а й якісно знайшовся хороший і добропорядний орендар, який буде відноситися до орендованого майна як до власного і з яким у вас не буде виникати проблем під час терміну здачі.

Перше правило: показати обстановку

Почніть з фотографій. Яким би майстром слова ви не були, але найбільшим попитом користуються оголошення про здачу житла з зображеннями кімнат - кухні, ванній, спальні (навіть зробленими на телефон).

Друге правило: визначитися для кого

Після того як ви зробили пару кадрів приміщення - слід розуміти для кого ви хочете його здати. Почніть ваше оголошення з фрази: "здам для_". А потім вже уточнюйте: хлопця, дівчата, працюючої жінки, пари, 1-2 чоловік, кота, інопланетян. Уточнюйте і ще раз уточнюйте. Якщо не довіряєте певній касті людей, то не витрачайте ні свого ні чужого часу.

Третє правило: де знаходиться житло

Обов'язковий пункт на який всі дивляться при пошуку житла - місцерозташування. Багато з радістю готові зняти що завгодно, тільки лише тому що місце знаходиться в центрі або на певній вулиці. Значить, напишіть: квартиру в __ (район, вулиця). І наступний момент - скільки хвилин від зупинки.

Четверте правило: про себе

Якщо ви власник, так і пишіть в кінці (власник). Якщо не хочете, щоб за вами полювали агенти напишіть - "агентам не турбувати". Ще одна диво фраза, яка в рази піднімає перегляди - "без посередників". Якщо у вас хороша доглянута квартира і ви хочете здати по ринковій ціні, то вам взагалі не слід переживати як її здати (тому посередників тут взагалі не потрібно), а головне над чим задуматися це кому ви її здасте, справді знайти тих орендарів, які не будуть вас відволікати по різним дурницям.

П'яте правило: Ціна

Вартість повинна бути реальною. У всіх є свій певний бюджет на який вони розраховують. Також вкажіть орієнтовну суму комунальних послуг.

Шосте правило: про квартиру

Ваша розповідь про квартиру повинна включати в себе головні пункти - інформацію про наявність wi-fi, пральної машинки, якість меблів і ремонту. І такі обов'язкові моменти як - кількість кімнат, стан сантехніки. Можете додати про ступінь гучності (якщо у вас тихе місце), або красивий вид (якщо з вікна видно щось презентабельне).

Ось це найголовніші моменти про які не потрібно забути. Пишіть оголошення правдиво, інформативно, точно і все буде добре.

Здати або винайняти квартиру в Івано-Франківську від власника

Також вас може зацікавити:

Ціни на оренду квартир в Івано-Франківську