Спільнота власників

Оренда квартир та приміщень Івано-Франківськ від власників

Як правильно здати квартиру в оренду - відповідальна місія. Ми розглянемо підводні камені, які часто виникають в процесі. Отже, як здати житло в оренду, якщо ви власник квартири.


Питання ціни


Ви маєте право просити грошей за оренду стільки, скільки вважаєте за потрібне. Але будьте розумні - ціна повинна відповідати якості. На ціну впливає ремонт і місце розташування в комплексі. Навіть найрозкішніші хороми на околиці будуть коштувати дешевше, ніж більш бюджетний ремонт в центрі. Тільки вам вирішувати яким чином будете здавати власну квартиру.


Як краще здати квартиру в Івано-Франківську?


Проаналізуйте схожі варіанти, які представлені на сайтах і в оголошеннях для здачі нерухомості, так ви зможете зрозуміти як краще здати квартиру саме в вашому випадку. Визначте середню вартість і сформулюйте свій запит для оренди квартири.


Також останнім часом набирають популярності аналіз цін на квартири в групах на Facebook. Там ви можете безпосередньо написати власнику квартири і уточнити усі необхідні для себе питання. Якщо ви хочете здати квартиру в оренду в Івано-Франківську без посередників тоді приєднюйтеся до нашої групи. Ми робимо усе можливе, щоб максимально недопустити посередників до цінної інформації, яку вони легко обмінюють на власну комісію.


Перевага здачі для близьких і родичів можна розцінювати, як спосіб здати квартиру без проблем. Але вам потрібно враховувати такий момент, що, часом, наші так звані друзі можуть прострочувати терміни оренди або з часом зменшувати суму. Близьким відмовити важко. Але плюс  такої затії - ваше добровільне бажання допомогти.


Перед здачею укладіть договір оренди-найму. У нього входить весь опис майна, причини, через які договір може бути розірваний, точна сума оренди. Здавайте приміщення тільки офіційно, адже це єдина можливість безпечно здати квартиру в оренду. Таким чином ви зможете захистити своє майно в разі крадіжки.


Не залишайте цінних речей - прикраси, фарфор, стародавні вази мають особливу цінність, дорогий одяг, статуетки. Наявність розкішних предметів інтер'єру передбачено тільки для здачі квартир VIP-рівня.


Як вигідно здати квартиру в оренду?


Якщо вас в першу чергу турбує питання як вигідно здати квартиру - почніть з ремонту. Провівши глобальну реконструкцію, оновивши техніку і меблі ви зможете просити вдвічі більше.


На геолокацію орендарі злітаються, як метелики, адже найчастіше в мегаполісах зупиняються, щоб працювати і було комфортно добиратися. Квартири зі зручною транспортною розв'язкою завжди будуть користуватися популярністю.


Додаткові поради:


Міняйте замки при кожному вселенні нових мешканців;
Правильно складене оголошення про здачу впливає як можна здати квартиру в оренду швидше і надійніше;
Застрахуйте особливо цінні речі і квартиру;
Орендар не має права змінювати замки;
Не лінуйтеся вивчати всі можливі матеріали на тему як грамотно здати квартиру в оренду.

 

Також може зацікавити: Які ціни на оренду квартир в Івано-Франківську у 2023 році