Спільнота власників

Оренда квартир та приміщень Івано-Франківськ від власників

Цьогоріч оренда квартири в Івано-Франківську на одну добу в новорічні свята буде вп’ятеро, а подекуди і вищою в порівнянні з буднями. Це стосується періоду з 30 грудня по 8 січня. На Новий рік попит на оренду житла традиційно зростає. Разом з цим ростуть і ціни.

З наближенням свят питання, де провести новорічну ніч, для багатьох франківчан стає все більш актуальним. Ще за місяць розпочалось бронювання квартир на цю святкову ніч. Як завжди, виникає чимало питань: вартість оренди, мінімальна кількість днів, на які можна орендувати квартиру, кількість кімнат... Очевидно, що якщо різко зростає попит на оренду квартир подобово, то ростуть ціни.

 

Ціна з однієї особи стартуватиме від 600 грн за добу. Все залежатиме від кількості кімнат, адже велику 3-4 кімнатну квартиру для компанії з 10-15 чоловік можна будя зняти від 600 грн за людину, а 1-2 кімнатну квартиру для меншої компанії з 4-5 чоловік прийдеться заплатити від 1000 грн з особи.

   

Виникає природнє питання, а чому так дорого??? Перш за все, власники квартир перестраховуються такою сумою за те, яку вони квартиру отримають після гучної забави. Попри всю нашу культуру, одиницям вдасться здати її такою, котру отримали. Тому потрібно розуміти, за будь-яке задоволення потрібно платити.

 

Також може зацікавити: Які ціни на оренду квартир в Івано-Франківську у 2023 році