Спільнота власників

Оренда квартир та приміщень Івано-Франківськ від власників

Як винайняти (зняти) квартиру в Івано-Франківську недорого та ще й від власника?

Питання дуже риторичне. Якщо станом до 24 лютого 2022 року зняти квартиру в Івано-Франківську від власника було досить не легко, то зараз у зв’язку з великою кількістю переселенців, попит ще більше збільшився, що й автоматично підтягнуло ціни вгору. Люди і так скаржаться, що ціни досить високі. Дехто з тих хто винаймав житло в Івано-Франківську з початку повномасштабної війни якраз був змушений повернутися назад в свої домівки, адже тягнути такі ціни більше не в змозі. Дуже прикро, що пояснюючи наглядно чим спровокована така висока ціна – якоїсь обгрунтованої відповіді, так і не почуєш. На жаль, таких власників в Івано-Франківську вистачає і зараз. Були випадки, коли люди торгувалися, тому що ненаглядно було зрозуміло, що ціна явно завищена, це не те що ціна була ринковою, а люди торгуються і власники не погоджуються, тут ціна просто «космос» людина торгується, а власник ніби «глухий» нічого не чує і нічого не знає стоїть остаточно на своїй ціні! Що в думках в такого власника – просто нажива на біді простих людей, тому що якщо не ти, то інший всеодно винайме по цій ціні. Щоправда є і порядні власники, але їх в порівняні з «заробітчанами» набагато менше. Люди в коментарях ділилися, що винаймають житло з хорошими ремонтами і за досить демократичними цінами, навіть нижчі ніж ринкові, бо просто в даний час не хочуть наживатися. Але це одиниці. В будь-якому випадку, порада для тих хто шукаю в оренду житло потрібно шукати, і не здаватися, постійно шукати, бо зрозуміло, що якщо вам вже і зараз потрібно, то знайти досить складно. Навіть якщо ви знайшли і заселилися в дорожчий для себе варіант, бо більше не в змозі чекати, тоді паралельно продовжуйте шукати, бо хто шукає – той знаходить! І це напевно головна запорука успіху!

Давайте розглянемо, які думки у власника (орендодавця) і які думки у винаймача (орендаря)

Орендар шукає подешевше і щоб були відповідні умови. А як думаєте, які думки у власника? Напевно, щоб подорожче! Деколи так, але не завжди так. Поставимо себе на місце власника. Ви маєте хорошу квартиру, роками заробляли, робили ремонт, обмебльовували, купували не-дешеву техніку і ви захочете будь-кому здати тільки, щоб подорожче? Власник оцінює орендаря, крім питання ціни, дуже важливо, щоб він уявив, що ви серйозна людина з якою у нього не буде проблем і яка буде дбайливо ставитися до майна, вчасно оплачувати, не будуть скаржитися сусіди і т.д. Тому повинна бути двостороння відповідальність: власник довірятиме вам як відповідальному орендарю і зможе для вас зробити скидку на майно, якщо ви йому сподобаєтеся, а ви зі свого боку повинні відноситися до чужого майна як до власного і в такому тамдемі обидві сторони будуть задоволені.

Ось уявімо собі іншу ситуацію, наприклад, ви знайшли хорошу квартиру за помірну ціну і з самого початку сподобалися власнику. Домовилися по оренді на рік прожиття з можливістю подовження. І ось власник приходить на квартиру (як правило раз в місяць) по орендну плату і водночас оглядає квартиру чи ви підтримуєте порядок, в якому стані меблі та ін. і коли в такому випадку побачить «жах» в своїх очах і якщо це буде ще й неодноразово, то повірте ваш домовлений річний термін оренди завершиться набагато швидше. І як висновок, хто винен? Ніхто крім вас. Тому поважайте один одного і все у вас вдасться.

Також хочеться зазначити ще одну причину через яку власники немають зовсім ніякого бажання здавати квартиру дешево або торгуватися. Вся справа в минулому досвіді, якщо він уже здавав квартиру і його орендарі виявилися недобросовісними і після чого було багато проблем, навіть при виселенні квартиранти залишають квартиру неприбраною, а також отримання фінансових збитків (побілка стін, заміна кранів, непрацюючі розетки, зіпсуті меблі та ін.)

Як знайти в оренду квартиру в Івано-Франківську?

Якщо ми з питаннями вартості розібралися, то тоді перейдемо до того як знайти квартиру від власника, щоб зекономити на рієлторських послугах, які зараз досягають 100% вартості від місячної оренди квартири.

Признаймося чесно, посередники майже усюди. Якщо шукати на найбільших інтернет площадках, то агенства нерухомості також там шукають, таким чином наповнюють власну базу даних. Оскільки вони працюють професійно, то уже мають власну клієнтську базу і якщо натпрапляють на хороший варіант, то відразу пропонують його власному клієнту. А якщо ми в статусі потенційного орендаря, то не можемо цілодобово моніторити усі сайти, у кожного свої справи, робота і т.д. Тому в більшості випадків, якщо ми там знаходимо власників, то відповідно тих у яких ціна на власну квартиру є недешевою. Тут може спрацювати у тому випадку якщо власник тільки що опублікував оголошення і ви відразу натрапили на нього, домовилися про зустріч і відразу оглянули. Тільки так, в інших випадках буде досить складно знайти щось цікаве.

Також альтернативою сайтам виступають соціальні мережі і в певних спільнотах є об’єднання власників. Таким чином можна спробувати знайти недорого і від власника квартиру в Івано-Франківську.

Пропонуємо вам ознайомитися з довготривалою орендою відповідно до категорій:

Оренда 1 кімнатних квартир в Івано-Франківську

Оренда 2 кімнатних квартир в Івано-Франківську

Оренда 3 кімнатних квартир в Івано-Франківську

Але пам’ятайте, хороші варіанти довго не затримуються, тому якщо вам терміново потрібна оренда житла тоді не зволікайте!

 

Також вас може зацікавити стаття: Які ціни на оренду квартир в Івано-Франківську